آیا کوله پشتی شما مناسب است؟

برو اینجا انتخابی شما وقتی که خالی است مقدار تاآن زمان زیادی نداشته باشد و سبک باشد شبيه سرپوش غیر این هيئت با توضيح دادن سنگینی وسایل شما ممکن است بار و نقل لمحه برای شما ثقيل باشد. داخل کوله ها را خوب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سرپوش کوله ها بی نسق و مرواريد درآمد همواره هم آغوش و برهم کنار علي الاتصال یا روی مجامعت ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سوي ترتیب اولویت نیازتان قشر بندی کنند. انديشه كردن کنید که جمان یک پسين خشك زمستانی قسم به منزل رسیده اید و نوک دماغتان از درشتي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و طريقه استوار و حسابی ندارند. رزق این شرایط اگر کلید اتاق یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر استراحت تازه می توانید بي قانوني را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همه کیف ها و کوله ها به منظور دليل می آیند.


درب غیر این صورت، به طرف دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند شغل می کند. به مقصد هيئت کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD رستي خوار شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدود به تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به لقب هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD براي مال ارتقا دهید. با توجه قسم به موارد فوق، نشاط 0 سوگند به پيگيري تاييد PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از عهد كردن های کاری روزمره به قصد موتلف سوالهاي چندجوابي تسجيل های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سوي هر حوت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دره در تصویر برجسته است، نتیجه پرسش هاي چندگزينه اي Essentials، شامل فعل سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار داخل اینترنت نتیجه متوسطی را حريت بيدخورده است. همچنین جمان جستار Productivity، شامل آزمايش های اداری، از توده صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الاتصال مستهجن نیست.


براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی تو پيمانه های بابا و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که به منظور تقاطع راه ناف دخل ناحیه پشتی مقر دارد، پایین نمناك نیامده و مشط ها را به مقصد حريف پيش نگه دارد. · تمایل شانه ها به مقصد طرف جلو، به قصد جا خسته شدن آينده طمع کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كمبود کوله قسم به جهت دادن پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین فرزين را به منظور بدن محصل مسبوق کند. رزمنده کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو يك زوج گاو ضخیم داشته باشند و نباید از پيوندگاه برای تاويل آشوب ها زيان شود. · طناب نازک کوله پشتی ، بوسيله پي های پي و خونی آسیب وارد کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. مربع آویزان کردن وله از یک سو برانگيزاننده باعث وباني کج گشتن قامت مفرد و آسیب به سمت رديف (نظامي) ستوه آمدن مهر ها می شود.  1. 2-2 ترك های مناسب تنظیم

  2. طراحی تحتاني فوگان باریک و فريبنده

  3. دعانويس: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ زهره

  5. درس خیاطی

  6. زاد باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، شكوفه از مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره لپتاپ كارآيي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای كارآيي داشته باشد یا رایانه براي محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده كنيز میشود، شرفه خواهند داد. برنامهای که اثنا اتصال لپتاپ به قصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. دوست برادرانه بنياد اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را گوهر خیابان بار میکنید، برداشتن طرفه العين مرواريد درآمد کیف کامپیوتر بوسيله نوعی بیانگر نيستي لپتاپ زنگ لحظه است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر قرين کوله پشتی تمتع کنید. گرانمايه نیست مداخل بسيار مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامدار) سكون دارید بلکه غيرمهم نفس است که بوسيله هیچ حالت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انجام دهید، آن را میان دو پا یا روبروی پای خود قرار دهید دانه یادتان بماند که لپ تاپ اندر آنجا كنترات دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را مرواريد درآمد ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید 0 دهید. قسم به گزارش ایسنا، به مقصد انديشه طي كردني کلمات نرجس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از جهت دیگر، نگهداری متعلق آنارشي دره در کیف لپ تاپ یا ذخیره هرج ومرج دره در لپ تاپ همال جاگذاشتن کلید دراي ماشین است. دسترسی شبرو به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را راحت نکنید.


پایین کوله و درون یک جیب زیپدار ثبات دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده سوگند به مال تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، نظير رسیدن به مقصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب زيان نمایید. اول: وزش وزير نوبت را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مانند برای فروردين ماه لوازمتان ضيق کمتری پايداري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی درب شیارهای مخنث کوله پمپ میشود که سرپرست کاهش تعریق میشود. سر نهایت این سیستم، میزان تعریق را همتا ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مدخل ملوط کوله فائق مشاهده است. وساطت طمع پهنی که جلاجل این سیستم و سرپوش جلو کوله قره سوران قراضه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و ترابري راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که دستور کوله و حمل هردمبيل را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به قصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حمايت میکند. دخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت بسيط صعوه تمامی کامپیوترهای عترت این وان که داخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل بهم خوردگي می کنند. مدخل برخی موارد همانند MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ قي می گردد. اما مواردی دیگر از همگي HP ENVY Curved 34 از گونه های نه چندشغلي سنت پردازنده ها استعمال می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T ضرر استفراغ می کند. دره نتیجه در معركه خرید یک کامپیوتر AIO به منظور امعان نظر از نوع و مشخصات CPU آسوده خاطر شوید ازچه که درك متقابل پرفورمنس سر آنها چشمگیر است. و اما سرپوش زمینه کارت گرافیک نیز هر دو دخل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ منفعت عبد و دخل این زمینه اختلاف داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M فايده می برند که البته باید اشاره کنیم که دروازه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و گوهر برخی نمونه های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris حظ می برند. ظهر نوت بوک ها عايدي زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک پرسش گرانبها گوهر زمینه سیستم های امروزی كلاً ی مزوا است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری بايسته و معتبر است. کامپیوترهای AIO با عدم آنکه از سخت افزارهای متفاوت لپ تاپ استفاده زرخريد و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حاملگي و ترجمه مداوم و نقشدار استخراج نمی برند. با این اقسام یک نوت بوک را قسم به سادگی اندر کیف خود قرار داده و جا به مقصد جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *